Bodrum Havuz Pompaları | Bodrum Havuz

Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Havuz Pompaları
Her daim temiz ve berrak gördüğümüz havuzlar içerisinde birçok mineral barındırır.

Astral Havuz Sirkülasyon Pompaları

Astral Havuz Sirkülasyon Pompaları

Her daim temiz ve berrak gördüğümüz havuzlar içerisinde birçok mineral barındırır. Bu mineraller havuz temizliğinin doğru yapıldığı zaman insan vücuduna faydası olabilir. Kaliteli havuz dediğimiz şey, bir havuz suyunun sağlıklı ve canlı görünmesi ile oluşur. Bunun sağlamak için birçok etken bulunuyor. Astral bodrum havuz sirkülasyon pompaları, havuz suyunu hareketlendirecek özelliğe sahiptir. Bu hareketlendirme sayesinde havuz suyunun boşaltımı, devir daimi ve çıkış gücü sağlanır. Pompalardan basınçlandırılan su filtrelere, ısıtıcıya ve diğer aksamlara iletilir. Bu sayede canlı su görünümü kazanır. Paslanmak çelikten üretilen dayanıklı astral havuz sirkülasyon pompaları, işletmeniz için en uygun modellerimiz arasınadır. Değişken hızlarda çalışabilen son model pompalar, düşük kapasiteye veya yüksek kapasiteye ayarlanabiliyor. Böylelikle elektrik tasarrufu sağlayarak maliyetlerde düşüş gerçekleştirebiliyor. Siz de müşterilerinize değer veriyorsanız en kaliteli astral havuz sirkülasyon pompalarından sipariş verebilirsiniz.

Astral Havuz Sirkülasyon Pompaları Kullanılırken Nelere Dikkat Edilir?

Havuzun devir daim olabilmesi için gerekli olan astral havuz pompaları, kesinlikle susuz çalıştırılmamalıdır. Bu pompalar genellikle birden fazla yolda su verebildiği için yol konumları değiştirilirken pompayı kapat malısınız. Aksi halde basınç sıkışması yapabilir. Pompa motoru ısınabileceği için hava giriş çıkışının olduğu bir yere konumlandırılması gerekiyor. Bu sayede kolayca soğuyabilir. Astral havuz pompası çalıştığı zaman filtre içine baktığınızda hava boşluğu olmaması gerekiyor. Filtreleme ve arıtmayı sağlayan başlıca mekanizmalardan olan ürünlerimiz, dilerseniz tarafımızdan montajı yapılarak herhangi bir sorun oluşturulmadan çalıştırılabilir. Yaz sezonu gelmeden bakımları yaptırılmalı ve Astral havuz sirkülasyon pompalarının kalite belgelerinin olması gerekiyor. Ucuz olsun diye alınan kalitesiz ürünler ilerleyen zamanlarda sızdırma yapabilir. Ürünlerimiz farklı hızlarda çalışabilmektedir. Daha düşük hızda çalışabilen bu makineler geleneksel pompalara göre yarı yarıya elektrik tasarrufu sağlayabilir. Bu da büyük işletmeler için önem arz eden bir faktördür.

Astral Bodrum Havuz Pompa Fiyatları

Müşterilerinizin eğlencesini iki katına çıkarmak için astral havuz sirkülasyon pompaları tam size göre. İsterseniz kişisel eviniz içinde kullanarak, yıl sonu faturalarınız dan büyük oranda kar edebilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden yapılmasından dolayı bulunduğu her yerde aşındırıcı etkilere karşı koyabilir. Kolay kullanımı ve esnek kurulumu sayesinde her havuz tipi için uygun olmaktadır. Hatta çok gereklidir. Astral Gemaş havuz pompaları, kum filtrelerle oldukça uyumlu çalışabilir. Her anlamda kullanılması büyük avantaj olmakta ve belirlenen fiyatın hakkın vermektedir. Yerli imalat olan bu ürünler, uygun fiyatı ile işletmeleri sevindirmektedir. Havuz sektörüne yeni giriyorsanız, işe kaliteli şekilde başlamak için tercihinizi doğru yapmalısınız. Firmamızı arayarak astral gemaş havuz sirkülasyon pompalarının kurulumu için yerinde inceleme isteyebilirsiniz. Böylelikle biz kurulum yaparken size arkanıza yaslanmak kalır. Pompalar, filtreler, temizlik malzemeleri ve daha birçok şey için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

"Farklı Fikirlere Farklı Çözümler Sunuyoruz."

Bodrum Havuz, Kalitemiz Farkımız