Bodrum Havuz Izgara Fiyatları | Bodrum Havuz

Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Havuz Kenarı kanal Izgarası
Estetik görünüme sahip havuz kenar ızgaraları bir çok havuz modellerinde tercih edilen bir üründür.

Havuz Savak Kanal Izgarası

Havuz Kenar Izgaraları

Havuz kanalı kenar ızgara fiyatları

Havuzlar, yazlık konutlar, siteler ve elbette konaklama tesisleri için en önemli bileşenlerden bir tanesidir. Modern havuz sistemleri kurulu alanlarda, yazın keyfini gönlünce çıkarabilmek mümkün olabilecektir. Havuzların donatılması, günümüzde standartlar üzerinden gerçekleşir ve havuz ekipmanları, evrensel ölçü ve standartlarda üretilir. Elbette bu ürünlerin kendi içerisinde ölçek standartları sabit kalmak koşuluyla, kalite standartları da söz konusudur. Örneğin; havuz kenar ızgaraları bu ürünler içerisinde sayılabilir. 14.5cm,ızgara 19.5cm ızgara ve 29.5cm ızgara genişliklerinde üretilen havuz kenar ızgaraları, firmamızın stoklarından en kaliteli örnekleri ile tedarik edilebilir. İstenilen miktarda uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturduğumuz ürünlerimize, Türkiye’nin her yerinden ulaşabilir, sitemizden ürünleri satın alarak, kısa zamanda adresinize ulaştırılmalarını sağlayabilirsiniz.

Havuz kenar ızgaraları ne işe yarar?

Havuz kenar ızgaraları genelde savak kanal örtüsü olarak kullanılmakta olup havuz dan süzülen suyun havuz çevresinde bulunan su oluk kanallarına ve savak kanalları yardımı ile  denge deposuna ulaşmasına yardımcı olur suyun çevreye yayılmasını engeller ve yüzeyde biriken yaprak benzeri yabancı maddelerin toplanmasına yardımcı olur. Tabii havuz kenar ızgaraları, üzerine basılması ve doğrudan dış etkilere maruz kalması söz konusu olan bir üründür havuz ızgarası kontrolleri her yıl yapılmalı gerekli görülmesi durumumda yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, orta ve uzun vadede verim elde edebilmek için ürünün nitelikli kaliteli ızgara satın alınması doğru olacaktır. Havuzun kullanım türüne göre kalite standartlarının yanı sıra, ürünün kalınlıklarının da dikkatli tercih edilmesi önem arz eder. Plastik materyaller olan havuz kenar ızgaraları; mukavemet gerektiren durumlarda buna uygun türleri içerisinden tercih edilmelidir. Elbette havuzun kullanım durumuna göre yüzey genişlikleri bakımından da doğru seçimler yapılması gereklidir.

Havuzunuz için en doğrusunu seçimi

Hacmi ve kullanım oranı çok büyük olmayan havuzlar için tercih edilecek havuz kenar ızgaraları, daha küçük ve ekonomik çeşitlerden tercih edilebilir. Tek geçmeli 14.5cm kenar ızgaraları bu noktada doğru bir seçim olabilir. Özellikle müstakil havuzlarda bu ürün tercih edilebilir. Kullanım oranı ve hacmine bağlı olarak ihtiyaçlar arttıkça, daha geniş yüzeyli havuz kenar ızgaraları tercih edebilir, dilerseniz mukavemeti daha yüksek ürünleri satın alabilirsiniz.

Sitemizde, hali hazırda kullanmakta olduğunuz havuzlarını için yedek parça mahiyetinde havuz kenar ızgaraları da bulabilirsiniz. Bu ürünler dünyanın her yerinde hemen aynı ölçeğe sahip olduklarından, mevcut donanımınızın marka ve modeli ne olursa olsun, aynı türden ürün tercih etmek koşulu ile eksik parçalarınızın sitemizden satın alabilirsiniz. Havuz kenarlarında kullanılan ızgara türleri, geçmeli ürünlerdir ve çeşitli nedenlerle bu şekilde üretilmişlerdir. Kırılmalar gibi durumlarda bütün ızgarayı değiştirmek yerine, kırılan kısmı değiştirebilme olanağınız mevcuttur. Belirttiğimiz gibi, sahip olduğunuz mevcut ızgara modeli ve türünü biliyorsanız, hemen siparişinizi verebilir ve satın alım işlemini tamamlayarak ürünlerinize erişebilirsiniz.

Havuz kenar ızgaraları türleri

Havuz kenar ızgaraları, yüzey genişliği, en boy ve kalınlıklarına göre 3 farklı kombinasyona sahiptir.

  • 14.5 cm tek geçme ızgaralar
  • 19.5 cm tek geçme ızgaralar
  • 24.5 cm çift geçme ızgaralar
  • 24.5 cm çift geçme extra ızgaralar
  • 29.5 cm tek geçme ızgaralar
  • 29.5 cm çift geçme ızgaralar
  • Savak ızgara köşe parçaları

Gibi türleri bulunan havuz kenar ızgaraları; farklı markaların ürettiği farklı kalite sınıfları ile sizlere sunulmaktadır. Zaman içerisinde stoklarımıza farklı ürünler de dahil olabilmektedir ki, ürün gruplarımızı inceleyerek farklı ürün ve ürün gruplarına erişebilirsiniz. Firmamızdan hangi ürünü satın alırsanız alın en yüksek kalite standartlarını elde edersiniz. Müşteri memnuniyeti ilkemiz kapsamında sizlere kaliteyi en uygun koşullarla sunar ve fayda elde edebilmenizi sağlarız. Her ürünümüzde olduğu gibi; havuz kenar ızgaraları ürünlerimizde de kalite ve uygun fiyata şimdi erişebilirsiniz. Hemen alışverişe bağlayın, sizin için de en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunalım.

Havuz savak kenar ızgaraları Kaymaz özelliğe sahiptir

Havuz kenar ızgaralarının birtakım özellikleri bulunur. Kaymaz özelliğe sahip olması bunlardan sadece birisidir. Havuz kenarındaki ızgara sistemin kaygan olması halinde birçok kazanın yaşanması mümkün olur. Ancak su ile temas halinde olmasına rağmen kaymaz bir malzemeden imal edilen ürün, güvenlidir ve profesyonel havuz modelleri için kullanıma uygundur. Havuz güvenliğini sağlayan ürün aynı zamanda da estetik bir tasarıma sahiptir

"Farklı Fikirlere Farklı Çözümler Sunuyoruz."

Bodrum Havuz, Kalitemiz Farkımız