Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

HAVUZ ROBOTLARI
Havuzlu işletmelerin müşterilerine sunabilecekleri en iyi şeylerden birisi çok temiz ve güvenilir bir havuzdur.

Dolphin Havuz Robotu

Havuz Robotu

Havuzlu işletmelerin müşterilerine sunabilecekleri en iyi şeylerden birisi çok temiz ve güvenilir bir havuzdur. Bunun için havuzun bakımıyla ilgili gerekenlerin yapılması ve bu konuda oldukça hassas davranılması önem ifade eder. Aksi bir durum düşünüldüğü zaman havuzun güvenilir bir yüzme deneyimi yaşatması mümkün olmaz ve bu işletme açısından da bazı problemlerin yaşanması anlamına gelebilir. Temiz, eğlenceli ve eşsiz bir deneyim yaratacak havuz modelinin oluşması adına havuz robotlarından faydalanılmasının birtakım avantajları var.

Havuz temizleme robotu nedir?

Modern teknoloji hayatı kolaylaştırdığı gibi daha sağlıklı ve güvenli alanların oluşmasına da katkı sağladı. Önceden manüel olarak yapılan havuz temizlikleri yeteri kadar iyi olmaz ve gözle görülemeyen partiküllerin havuz içerisinde kalması gibi durumlar yaşanırdı. Ancak havuz robotları çok ufak mikronlara sahip kirleri bile temizleyici özelliğe sahiptir. Üstün temizlik performansı nedeniyle havuz temizliğinde tercih edilen robotların sağladıkları hijyen insan sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Havuz robotları ile temizlik yapmanın tek faydası üstün hijyen standartlarının sağlanması değildir. Elbette ki en önemli husus budur; ancak bir işletme için havuz temizlik maliyetlerinin düşürülmesi de önemli konular arasındadır. Havuz temizlik robotları ile havuz temizleme için ayrılan süre ve maliyet en aza iner. Hem personelden tasarruf sağlanır hem de temizlik firmalarına ödenen ücretten tasarruf edilebilir. Hızlı ve verimli bir temizlik sadece bir kişi tarafından en kısa sürede yapılabilir.

Havuz temizlik robotu avantajları

En önemli avantajı havuzda elde edilmek istenilen hijyeni sağlamasıdır. Bunun kısa süre içerisinde ve en az maliyetle gerçekleşmesi de havuz robotunu tercih edilebilir hale getirir. Diğer bir husus ise, manüel temizleme esnasında havuz filtresine yönlendirilen kum ve partiküllerin filtreye verdiği zarardan kaçınılır. Böylece, havuz filtresinin ömrü uzar ve bununla ilgili masraflar azalır. Kolay kullanılabilir modüle sahip bulunan havuz robotları hem havuz duvarları hem de havuz zeminini en iyi şekilde temizler. Havuz dip köşelerindeki biriken tüm partikülleri dezenfekte eder.

"Havuz Robotları"

Siz Rahatınıza bakın O işini yapsın!