| Bodrum Havuz

Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Tuzlu Havuz Sistemleri Bs Pool 25g/h

Tuz klor jeneratörü özellikleri nelerdir?

Bs Pool N-Bs Salt Tuz Klor Jeneratörü;

BS pool N bs salt 25g/h tuz klor jeneratörü Havuz suyunda, göz yaşındaki tuzluluk ile aynı oranda tuz konsantrasyonu sağlayarak, tuzdan elektroliz yoluyla klor üreten cihazlardır.

Tuz Cihazı kireçlenmeye karşı elektrodun belirli aralıklarla temizleme özelliğine sahiptir. Sayısal ekran; çalışma yüzdesi ve akım değerini gösterir.

Tuz klor jeneratörü temizlik amaçlı kutup değişimi, suyun sertlik derecesine göre 1-8 saat aralığında ayarlanabilir. Fabrika ayarı 6 saatte birdir.

BS pool N bs salt, toplam çalışma saatini hafızasında kaydeder.

Elektrotlar titanyumdan mamuldür ve ortalama 5000 saat ömürlüdür.

Mevcut her havuza kolaylıkla tesis edilebilir. Tüm modeller deniz suyunda da kullanılabilir. Önerilen min. tuzluluk oranı 4000 ppm’dir. (= 4 kg/m3 ) Deniz sularındaki tuzluluk oranı ortalama 35000 ppm’dir.

Ekolojik Tuzlu Su Havuzlarının Faydaları Nelerdir?

1. Tuzlu su havuzları vücudunuz ve giysileriniz için daha naziktir.

Tuzlu su havuzları, geleneksel klor havuzlarından daha naziktir. Geleneksel olarak klorlanmış bir havuzda hiç vakit geçirdiyseniz, muhtemelen eğlenceyle birlikte gelen kırmızı ve tahriş olmuş gözleri deneyimlemişsinizdir. Geleneksel klor havuzları ayrıca mayolarınızda bazı büyük aşınma ve yıpranmalara neden olur. Aksine, tuzlu su havuzları gözler, saçlar ve giysiler için daha naziktir.

2. Sert klor kokusu yok

O klor kokusuna sahip olmayacaksın. Tuzlu su havuzlarındaki klor doğal olarak daha çok insan yapımı bir şekilde oluşturulduğundan, aynı sert klor kokusuna sahip olmayacaksınız.

3. Su daha yumuşaktır

Su daha yumuşaktır. Tuz, ev içindeki duşunuzda su yumuşatıcı olarak kullanılabilir ve havuz suyunuz üzerinde aynı etkiye sahiptir. Tuzlu klorlu havuz suyu ipeksi bir yapıya sahiptir ve geleneksel olarak klorlu havuz suyundan daha az kurumuş hissi bırakır.

4. Klor depolamanıza gerek yok

Artık klor depolamak yok. Kabul edelim, kimyasalları depolamak ve kullanmak bir sıkıntıdır. Özellikle evde küçük çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa, klor depolamak tehlikeli olabilir. Genel olarak tuzlu su havuzları, jeneratör tuzu klora dönüştürebileceğinden, insan yapımı formunda klor kullanmaz. Bunun istisnası, havuzunuzun bakiyesinin önemli ölçüde yoldan çıkmasıdır. Yine de çoğu zaman, klor depolamak ve kullanmak endişelenmeniz gereken şeyler değildir.

5. Bakım maliyeti daha düşüktür

Daha düşük kimyasal bakım maliyeti. Tuz, klordan çok daha ucuzdur. Havuzunuzun büyüklüğüne bağlı olarak, bir tuz sistemi ile kimyasal maliyetlerden yılda yüzlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

6. Sağlıklı nefes almayı teşvik etmeye ve alerji sorunlarını azaltmaya yardımcı olur

Göre Amerikan Akciğer Derneği , ince tuz parçacıkları teneffüs aslında sağlıklı nefes teşvik ve alerji azaltmak için çok faydalıdır. Görünüşe göre, tüm bu ince tuz parçacıkları akciğer hava yollarımıza su çeker ve orada olabilecek mukusu inceltir. Eğlenceli gerçek: Haloterapi denen, halojeneratörler ve tuzlu suda banyo gibi yöntemlerle yalnızca tuz parçacıklarını solumaya odaklanan bir tedavi tedavisi bile var.

7. Stresi ve kaygıyı azaltabilir

Tuzlu su terapisinin bu kadar popüler olmasının bir nedeni var. Tuzlu su sadece fiziksel bedeniniz için harika olmakla kalmaz, aynı zamanda stres ve kaygıyı hafifletmeye yardımcı olarak zihniniz için de faydalıdır. Araştırmalar , sakinleştirici ve detoksifiye edici etkilerinin rahatlık ve rahatlama duygularını artırabileceğini göstermiştir.

8. Vücudun doğal nem dengesinin korunmasına yardımcı olur

Deanne Mraza göre, magnezyum ve potasyum gibi tuzlu suda bulunan mineraller, yağ üretimini dengelemeye yardımcı olabilir ve cildin bariyerini destekleyerek hidrasyonu korur. "Arındırıcı, gözenekleri açar ve kirleri dökerek cildinizin daha sonra uygulanan topikallerden nemi emmesini sağlar."

9. Ağrılı kasları ve eklemleri rahatlatmaya yardımcı olabilir

Epsom tuzu banyolarını veya banyo bombalarını daha önce duyduysanız, muhtemelen tuzlu suyun kaslarınız için ne kadar faydalı olduğunu da duymuşsunuzdur, tuzun ağrıyı azaltan faydaları, "artrit veya yaralanmalardan muzdarip insanlara kas ve eklem ağrılarını, ağrılarını ve ağrılarını tedavi ederek yardımcı olabilen" broma atfedilebilir.

10 Doga için daha iyi

Bir tuzlu su havuzunu seçmekten fayda sağlayan tek şey sağlığınız değildir: çevre için de daha iyidirler. Geleneksel havuzların yaydığı güçlü klor kokusu aslında kloraminlerin bir sonucudur. CDC'ye göre , bunlar havuzu temiz tutmak için kire ve tere bağlansa da, sudan havaya da gaz yayarlar . Tuzlu su havuzları yapmak klor küçük bir miktar, ancak su buharlaşır, çevreye yaklaşık zararlı olarak değilken geleneksel klorlu sudur.

Bs Pool N-Bs Salt Tuz Klor Jeneratörü Teknik Özellikleri

 1. Düşük voltaj ile çalışır 7,5 volt
 2. Havuz kullanıcısı için herhangi bir elektrik riski yoktur.
 3. Voltaj: 230VAC/ 50Hz.
 4. Maks. Çıkış gücü: 25 A hücre için 187,5 W
 5. Maks. Hücre voltajı: 20/25 A. (birime göre değişmektedir).
 6. EN 609050: 3000 vac’e göre izolasyon voltajı
 7. Log tutar teknik servis çok kolaydır.
 8. Elektrik doğrultması elektronik switcher ile olmaktadır
 9. Hücrelerin laboratuvar test ömrü 5.000 saattir.
 10. Düğmeli güç kaynağı ile klor üretimi kontrolü. Etkililik> 90%.
 11. Su akışı durduğunda durur.
 12. Su sirkülasyonu tekrar başladığında otomatik olarak yeniden başlama.
 13. Tuz eksikliği uyarısı.
 14. Manuel klor ayarlama
 15. Otomatik klor ayarlama
 16. Düşük tuz seviye göstergesi
 17. Fazla tuz seviye göstergesi
 18. Titanyum elektrotların kendi kendini temizleme özelliği
 19. Titanyum plakaların hücre ömrü göstergesi
 20. Kullanımı kolay türkce menü seçeneği.
 21. Ekipman bakım maliyeti azdır.
 22. Özel tasarımı sayesinde ekranda her türlü uyarı / hata mesajını Türkçe uyarı olarak görülmektedir

Montaj Dahil Ekolojik Tuzlu Havuz Sistemine Neler Dahildir?

 1. Bsv pool elektronik 25gr/s nbs salt elektronik bord 1ad
 2. Bsv pool nbs salt titanyum plaka klor üretim hücresi 1ad
 3. 63/50 pvc küresel su vanası 2 ad
 4. Makine dairesi panosu elektronik bord kutusu arasında enerji kablosu
 5. Montaj fitings malzemeleri 1grp
 6. Mineral deniz tuzu havuz hacmine göre

Sık Sorulan Sorular (FAQ)

1 Montaj dahil ekolojik havuz dönüşüm sistemi sadece bodrum içinmidir?

Evet montaj dahil kampanyamız sadece bodrum 30 km civarında geçerlidir daha uzak mesafelere montaj hizmetimiz yoktur

1 türkiyede satışı yapılan bir çok marka tuz klor jeneratörü var neden bs pool nbs salt .

Bs pool tuz klor jeneratörleri dünyanın en iyi cihazlarından bir tanesidir. Peki tuz cihazın iyi olması geçerli bir sebep midir e havuz market olarak tabii değildir ana distiribör firma agora kimya aynı zamanda bs pool servisidir dürüst güvenilir imal ve ithal ettiğin ürünün arkasında duran türkiyede ender firmalarından bir tanesidir.

2 Tuzlu havuz sisteminin bakımı var mıdır?

Tuz klor jeneratörünün herhangi bir bakımı yoktur belirli periyotlarda cihaz klor üretim hücresindeki titanyum pilaka eşanjörleri ters polarizasyon ile kendi kendini temizlemektedir.

3 bs pool bodrumda servisi varmıdır.

Bs pool servisi bodrumda yoktur bir çok satışı yapılan tuzlu havuz sistemlerinin servis merkezleri İstanbul ve İzmir’dedir bs pool serviside izmirdedir ana distribütör firma ve servis agora kimya dır

4 kampanyadan yararlanmak ister isek extra ücret talep edilecekmedir.

Bodruma özel ekolojik tuzlu havuz kampanyası montaj ve sarf malzemesi olan tuz dahildir her hangi bir extra ücret talep edilmez

5 ekolojik tuzlu havuz sistemi dönüşüm sonrasında havuz kimyasalı kullanacak mıyım?

Ekolojik tuzlu havuz sistemi geçişi sonrasında sadece ph düşürücü kullanmanız yeterlidir

6 havuza her zaman tuz atılacak mıdır

Ekolojiktuzlu havuz sistemini kurar iken teknik personelimiz gerekli olan olan tuzu havauza atacaklardır ters yıka vs gibi durumlarda havuza taze su alınacak ve tuz seviyesi düşücektir bs pool nbs salt jeneratörü havuz suyunda eksik tuz oranında sizleri uyaracaktır.

7 havuza ne kar tuz atılır

Montaj sonrası atılan tuz oranın eksilmesi durumundan 50 m3 havuz için 6 ayda 100 kg granül tuz atılması yeterli olacaktır havuzun tamamen suyunun değişmesi durumunda ise 50 m3 havuz için 200 ila 300 kg arasında tuz atılması yeterli olucaktır.

8 havuz motoru kaç saat çalışacak

Havuz çalışma süresi yük sek sezonda 3 tam çevrimdir havuz pompası havuz filtre kapasitesine bağlı olarak çalışma süresi değişiklik göstermektedir örnek 50 m3 havuz için yüksek sezonda minimum 8 saat çalışması önerilmektedir

10 havuz suyunda klor kokusu olucakmı

Bir tuzlu su havuzu, geleneksel bir havuzla aynı klor kokusuna sahip değildir.

Bir tuzlu su havuzu, geleneksel bir klor havuzuyla aynı sert etkilere sahip olmayacaktır. Örneğin, tuzlu su havuzunda yüzerken saçınızın yeşile dönmesi pek olası değildir. Mayonuz da ağartılmayacak.

9 artezyen kuyu suyu kullanıyorum tuzlu havuz sistemine geçe bilir miyim.

Tuzlu havuz sistemine geçmenizde bir sorun yoktur fakat artezyen derin kuyu sularının bazıları alman ve fıransız sertlik derecelerine sahiptirler sertliği yoğun olan sularda hücre kendi kendini temizle süresi yeterli gelmemektedir belirli periyodlarda hücrenin manuel temilik yapılması gerekebilir.

10 montaj süresi nedir

Tuz klor montaj süresi randevu sonrası 1 gündür.

11 montaj bittikten sonra nekadar süre sonra havuz kullana bilirim

Tuz lu havuz sistemi geçişi sonrasında 3 gün sonrasında havuzu kullana bilirsiniz.

Sık Sık Sorular Sorular

Evet montaj dahil kampanyamız sadece bodrum 30 km civarında geçerlidir daha uzak mesafelere montaj hizmetimiz yoktur

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.